Dom Wczasowy uKuspra w Zakopanem

KOMFORTOWE NOCLEGI W NISKICH CENACH

Noclegi na Wielkanoc w górach

Oferta pokojów na Wielkanoc to ukłon w kierunku tych gości, którzy lubią spędzać święta w bardzo kameralnym gronie, poza większym gronem rodzinnym, a jednocześnie chcą urozmaicać sobie ten czas wyjazdami. Dom wypoczynkowy uKuspra przez możliwość wynajmu noclegów na Wielkanoc, daje Państwu szansę na organizację pierwszego cieplejszego wyjazdu w roku. Kilkudniowy pobyt w górach to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przede wszystkim, mamy okazję spokojnie pooddychać zupełnie innym powietrzem niż na co dzień.

Góralskie świętowanie Każdy chociaż raz słyszał o wyjątkowym obchodzeniu świąt na południu Polski. Nie inaczej jest w przypadku Wielkanocy. Wszyscy goście, przebywający w naszych pokojach w Wielkanoc, będą mieli okazję skonfrontować tradycje znane ze swoich regionów, z tym, co zaoferują im mieszkańcy Tatr. Ile razy na święcenie koszyczków jechaliście Państwo konnymi bryczkami? W domu wypoczynkowym uKuspra będziecie mieć taką okazję. Zachęcamy do sprawdzenia całej palety możliwości. Jesteśmy przygotowani także na osoby, które chciałyby skorzystać z oferty pokojów na święta Bożego Narodzenia lub noclegów na sylwestra.

Sobota po śniadaniu rozdane zostaną koszyczki ze święconką, następnie udamy się konnymi bryczkami do Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem – Olczy poświęcić pokarmy.

Cena zawiera:

nocleg w pokoju,
śniadanie w formie bufetu szwedzkiego,
obiadokolację + deser,

Koszt pobytu:

Pokój 2 osobowy – 100 zł/ od osoby dziennie
Pokój 3 osobowy – 90 zł/od osoby dziennie
Pokój 4 osobowy – 80 zł/od osoby dziennie

Dzieci do lat 3 gratis

W skład śniadania wielkanocnego wchodzi:

żurek wielkanocny,
kiełbasa biała oraz wiejska,
3 rodzaje wędlin,
pomidor i ogórek,
dżem, miód,
płatki śniadaniowe
jajka
twarożek ze szczypiorem
owoce (pomarańcze, mandarynki)
ciasta (babki drożdżowe, mazurki)
herbata, kawa

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Nami

LUB
603-605-477
rezerwacja
@ukuspra.pl
ul. Stachonie 7a
34-500 Zakopane
57 1020 3466 0000
9102 0064 6943
rezerwacja następuje po wpłaceniu zadatku 30%