Dom Wczasowy uKuspra w Zakopanem

KOMFORTOWE NOCLEGI W NISKICH CENACH

Noclegi na Wielkanoc w górach

Oferta pokojów na Wielkanoc to ukłon w kierunku tych gości, którzy lubią spędzać święta w bardzo kameralnym gronie, poza większym gronem rodzinnym, a jednocześnie chcą urozmaicać sobie ten czas wyjazdami. Dom wypoczynkowy uKuspra przez możliwość wynajmu noclegów na Wielkanoc, daje Państwu szansę na organizację pierwszego cieplejszego wyjazdu w roku. Kilkudniowy pobyt w górach to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przede wszystkim, mamy okazję spokojnie pooddychać zupełnie innym powietrzem niż na co dzień.

Góralskie świętowanie Każdy chociaż raz słyszał o wyjątkowym obchodzeniu świąt na południu Polski. Nie inaczej jest w przypadku Wielkanocy. Wszyscy goście, przebywający w naszych pokojach w Wielkanoc, będą mieli okazję skonfrontować tradycje znane ze swoich regionów, z tym, co zaoferują im mieszkańcy Tatr. Ile razy na święcenie koszyczków jechaliście Państwo konnymi bryczkami? W domu wypoczynkowym uKuspra będziecie mieć taką okazję. Zachęcamy do sprawdzenia całej palety możliwości. Jesteśmy przygotowani także na osoby, które chciałyby skorzystać z oferty pokojów na święta Bożego Narodzenia lub noclegów na sylwestra.

Święta Wielkanocne

Minimalna długość pobytu to co najmniej 3 dni!!!

Pokój 2os. – 120zł od dorosłej osoby cena zawiera śniadanie i obiadokolacje + uroczyste śniadanie w Święta Wielkanocne

Pokój 3os. lub 4os. – 100 zł od osoby dorosłej, 80zł za dziecko do 12 lat, 60zł za dziecko do 5 lat, cena zawiera śniadanie i obiadokolacje + uroczyste śniadanie w Święta Wielkanocne

W czasie pobytu świątecznego dodatkowo w drugi dzień świąt oferujemy państwu ognisko z kiełbaską, bigosem i kaszanką.

Formularz kontaktowy

[wpforms id="20"]

Skontaktuj się z Nami

LUB
603-605-477
rezerwacja
@ukuspra.pl
ul. Stachonie 7a
34-500 Zakopane
57 1020 3466 0000
9102 0064 6943
rezerwacja następuje po wpłaceniu zadatku 30%